نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: خیانت مادر به پدر

2444
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مادر به پدر

سلام.من18 سالمه و توی یه خانواده متوسط رو به بالا زندگی میکنم. وقتی 14 سالم بود فهمیدم مامانم با پسر همسایه سابقشون که اونم متاهله رابطه داره.اون موقع کاری نکردم و با هر بدبختی بود باهاش کنار اومدم.الان فهمیدم که یه مدته با یه اقای دیگه هم رابطه داره و باهاش بیرون میره و مدام چت میکنه.با پسرخاله ی بابام هم توی تلگرام چت هاشون خیلی غیرطبیعی و صمیمی داره. نمیتونم به بابام بگم چون زندگیمون از هم میپاشه.با خودش هم نمیتونم حرف بزنم.واقعا نمیدونم چیکار کنم...!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : خیانت مادر به پدر

سلام

نه به هیچکس هیچی نگو و اینقدم پیگیر نباش کی به کی پیام میده و با کی چت میکنه، چون اگه حرف بزنی یا سرک کشیدنو ادامه بدی باعث میشی خانوادت از هم بپاشه.
    ویرایش توسط Experience : 12-21-2018 در ساعت 09:58 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

نه به هیچکس هیچی نگو و اینقدم پیگیر نباش کی به کی پیام میده و با کی چت میکنه.
    تو به خودت میگی مشاور ؟
    معلوم نیست کی به تو مقام فعال داده و میای اینطوری مفت اظهار نظر میکنی
    دختر طفلی نمیتونه ببینه مادرش داره به باباش خیانت میکنه بعد میای میگی هیچی نگه ؟!
    تنها کاری که میتونه بکنه اینه که بره و رو راست با مادرش صحبت کنه و بگه از ماجرا خبر داره
    مادرش اگه مادر باشه به خودش میاد
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

4. کاربران زیر از Tarah2019 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    تو به خودت میگی مشاور ؟
    دختر طفلی نمیتونه ببینه مادرش داره به باباش خیانت میکنه بعد میای میگی هیچی نگه ؟!
    تنها کاری که میتونه بکنه اینه که بره و رو راست با مادرش صحبت کنه و بگه از ماجرا خبر داره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37176
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    تو به خودت میگی مشاور ؟
    کاربر فعال که مقام و درجه حساب نمیشه هرکی مثل ایشون زیاد اسپم بزنه خودکار براش فعال میشه
    در مورد پاسخی که داد بگم ایشون به این سبک زندگی عادت دارن واسه همین همه رو به خویشتن داری دعوت میکنن

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Hossein نمایش پست ها
    کاربر فعال که مقام و درجه حساب نمیشه هرکی مثل ایشون زیاد اسپم بزنه خودکار براش فعال میشه
    در مورد پاسخی که داد بگم ایشون به این سبک زندگی عادت دارن واسه همین همه رو به خویشتن داری دعوت میکنن
    جناب حسود شماها بخاطر فحاشی با نام کاربریای سابقتون اخراج شدید بعد میاید فاز ترحم به این خانمو میگیرید.

شماها اگه رفتارتون درست بود اخراج نمیشدین.

در جامعه افراد پستی مثل تو هستن که باعث اینجور روابط نامشروع میشن، امثال تو نبودید افرادی مثل مادر این خانم الان سرش به زندگی خودش بود و وقتشو صرف خانوادش میکرد.

برو آدم شو با حرف زدن پشت سر من چیزی عایدت نمیشه غیر از اینکه پست بودن خودتو به اثبات برسونی.
    ویرایش توسط Experience : 12-21-2018 در ساعت 10:27 PM

8. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37176
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    جناب حسود شماها بخاطر فحاشی با نام کاربریای سابقتون اخراج شدید بعد میاید فاز ترحم به این خانمو میگیرید.

شماها اگه رفتارتون درست بود اخراج نمیشدین.

در جامعه افراد پستی مثل تو هستن که باعث اینجور روابط میشن، امثال تو نبودید افرادی مثل مادر این خانم الان سرش به زندگی خودش بود و وقتشو صرف خانوادش میکرد.

برو آدم شو با حرف زدن پشت سر من چیزی عایدت نمیشه غیر از اینکه پست بودن خودتو به اثبات برسونی.
    اول اینکه هرچی در مورد اخراج و سابقه فحاشی دادید مربوط به بنده نیست و این اولین و آخرین یوزر من در این فروم هستش.
    جواب های نادرست شما باعث تصمیم اشتباه و خراب شدن زندگی کاربر سوال کننده میشه و حتما به خودتون افتخار هم میکنید.
    سعی کن در قالب موضوع مطرح شده پست بزنی، تا دختر پست و خرابی مثل شما وجود داره مرد خراب هم هست. همه رو مثل خودتون نبینید دوست گرامی.
    دختری که به این شیوه حرف میزنه معلومه چکارس.

دوستان توجه شما رو به این تاپیک جلب میکنم :

چطور باید پررو باشم؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.25 نمایش پست ها
    سلام.من18 سالمه و توی یه خانواده متوسط رو به بالا زندگی میکنم. وقتی 14 سالم بود فهمیدم مامانم با پسر همسایه سابقشون که اونم متاهله رابطه داره.اون موقع کاری نکردم و با هر بدبختی بود باهاش کنار اومدم.الان فهمیدم که یه مدته با یه اقای دیگه هم رابطه داره و باهاش بیرون میره و مدام چت میکنه.با پسرخاله ی بابام هم توی تلگرام چت هاشون خیلی غیرطبیعی و صمیمی داره. نمیتونم به بابام بگم چون زندگیمون از هم میپاشه.با خودش هم نمیتونم حرف بزنم.واقعا نمیدونم چیکار کنم...!
    بهرحال نظر من اینه شما نباید در این قضیه وارد بشید چون خانوادتون از هم میپاشه.

البته میتونید به یه مشاور مراجعه کنید و مشورت مناسبتری شاید داشته باشن که بهتون بگن.

برای اینکه تاپیکتون با حرفای الکی خراب نشه جواب این کاربر Mr Hossein رو در تاپیک « هر چه میخواهی بگو » دادم.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که در شرایط بسیار سختی قرار دارید چون مادر عموما با اسمش قداست را به همراه می آورد و حتی شکست این موضوع برای شما می تواند آسیب زا باشد .از توجه مداوم به رفتارهای مادرتان در اول خوداری کنید تا آسیب رسانی به خودتان کمتر بشود. در اول می توانید به صورت مستقیم در مورد این موضوع با خود مادرتان صحبت کنید و از او بخواهید که به یک مشاور مراجعه کند و در صورتی که نمی تواند به پدرتان به عنوان یک همسر نگاه کند و به این موضوع تعهد داشته باشد از راه قانونی اقدام کند سخت است جدایی مادرتان در راحل آخر از پدرتان اما آسیب کمتری برای شما و پدرتان دارد چون رابطه ایشون فامیلی نیز می باشد می تواند در آینده در انتخاب همسر برای شما مشکل ایجاد کند و همچنین دیدگاه مثبتی نسبت به شما نیز در فامیل ایجاد نشود. و در مورد دوم می توانی خودتان به یک مشاور مراجعه کنید و بعد بگذارید مشاور مادرتان را وارد پروسه درمان کنند که من راحل دوم را بیشتر پیشنهاد می دهم چون با توجه به اینکه شما چند سال است از این موضوع آگاهی دارید ممکن است از نظر روحی خودتان و باورهایتان نیز آسیب دیده باشندو تاثیرات بلند مدتی بر روی شما بگذارد .
    دراین مسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

12. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مرسی بابت راهنمایی ها

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

از مشاوران حرفه ای کمک بگیرید هر حرکت اشتباهی کار رو خراب تر میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد